Селяк-а спечели турнира „Тони и приятели”, победи благотворителността

Спорт

Сборната формация на Селяк (Стубел) спечели благотворителния турнир по мини футбол „Тони и приятели”. На финала Петко Петков и компания се наложиха с 6:4 над Кариана (Ерден).На трето място останаха Балкан (Говежда) и  Миньор (Чипровци). Големият победител в турнира обаче стана благотворителността. 28 отбора прегърнаха благородната идея да играят благотворително. В рамките на по-малко от два дни футболисти и фенове събраха внушителната сума от 10 033 лева. Тя бе предоставена на 34-годишния Антонио Давидов, който има заболяване на бъбреците и е необходима трансплантация, която ще бъде извършена в Турция.

Ако смятате, че имате новина, която е важна или просто да споделите Вашата позиция по даден проблем може да го направите от тази форма